100lat.pl - wysyłaj kartki z Internetu odbierz kartkę SMSOdbierz kartkę podając kod otrzymany SMSem cennikCo i ile kosztuje na 100lat.pl ofertaCo mamy dobrego, czyli oferta 100lat.pl pomocNajczęściej zadawane pytania zalogujZaloguj się lub załóż nowe konto

Pierwszy raz u nas? :) załóż darmowe konto

Jesteś już użytkownikiem? Zaloguj się

Regulamin korzystania z Serwisu 100lat.pl

Korzystanie z serwisu 100lat.pl jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu oraz Polityki Prywatności.

http://100lat.pl/info/regulamin/

http://100lat.pl/info/prywatnosc/

Prawa autorskie

Materiałów zamieszczonych w serwisie nie wolno kopiować ani w żaden sposób rozpowszechniać bez zgody właściciela serwisu. Kopiowanie tekstów, grafik, animacji lub ich rozpowszechnianie dla celów komercyjnych bądź publicznych stanowi naruszenie praw majątkowych właściciela serwisu. W szczególności niedozwolone jest wykorzystanie tych materiałów w dowolnej innej witrynie lub sieci komputerowej bez zgody Serwisu 100lat.pl. Jeżeli chcesz wykorzystać jakiekolwiek materiały - napisz na pomoc@100lat.pl.

Logo i nazwa 100lat.pl oraz określenie "Przypominajka" są znakami towarowymi i zostały zarejestrowane w Urzędzie Patentowym RP. Nazwy i loga innych firm są znakami towarowymi odpowiednich właścicieli i również mogą być chronione.

Wyłączenie odpowiedzialności

Serwis 100lat.pl nie jest odpowiedzialny za jakiekolwiek szkody lub straty powstałe wskutek korzystania, braku możliwości korzystania lub też wyników korzystania z niniejszego serwisu. Serwis 100lat.pl nie odpowiada za zawartość obcych serwisow, do których zamieszcza odnośniki.

Umieszczanie linków do 100lat.pl

Linki do 100lat.pl są mile widziane, jednak należy przestrzegać pewnych zasad.

 • strona 100lat.pl nie może wyświetlać się w ramce
 • nie można przy okazji zamieszczenia linku kopiować zawartości 100lat.pl bez zgody właściciela serwisu
 • nie można modyfikować zawartości strony 100lat.pl
 • nie można tworzyć wrażenia, że 100lat.pl firmuje inną witrynę bądź jest jej częścią
 • witryna zawierająca link do 100lat.pl nie może zawierać treści niecenzuralnych, obraźliwich lub niezgodnych z prawem.

W razie pytań - napisz na adres pomoc@100lat.pl

Regulamin sprzedaży

 1. Serwis 100lat.pl sprzedaje następujące usługi elektroniczne:
  • e-kartki - usługa polega na wygenerowaniu i wysłaniu pod wskazany adres e-mail linku do stworzonej w serwisie prezentacji graficznej będącej kartką okolicznościową,
  • kartki drukowane - usługa polega na zleceniu wykonania drukowanej wersji zaprojektowanej kartki oraz nadania jej do wskazanego odbiorcy Pocztą Polską.
 2. W przypadku reklamacji na jakość wykonania usługi Klientowi przysługuje zwrot kwoty wydanej na reklamowaną usługę. Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu 7 dni od zgłoszenia.
 3. Zarówno e-kartki jak i kartki drukowane nie mają ograniczeń terytorialnych - zostaną wysłane na każdy podany przez nadawcę adres.
 4. W przypadku rezygnacji z wykonania usługi wysłania e-kartki lub kartki drukowanej zanim usługa zostanie wykonana istnieje możliwość odstąpienia od umowy i wycofania zlecenia bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez Klienta. W takim przypadku Klientowi przysługuje zwrot wpłaconej i nie wykorzystanej kwoty w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia rezygnacji.
 5. Rozliczenia transakcji kartką kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Właściciel serwisu


Serwis 100lat.pl

Administrator:
CYBER.PL SP. Z O.O.
Al. Solidarności 115/2
00-140 Warszawa
NIP PL 525-257-76-12
REGON 147062671
tel. +48 792 555 833
witaj@100lat.pl
© 2004 - 2017 Serwis 100lat.pl  pomoc / kontakt