100lat.pl - wysyłaj kartki z Internetu odbierz kartkę SMSOdbierz kartkę podając kod otrzymany SMSem cennikCo i ile kosztuje na 100lat.pl ofertaCo mamy dobrego, czyli oferta 100lat.pl pomocNajczęściej zadawane pytania zalogujZaloguj się lub załóż nowe konto

Pierwszy raz u nas? :) załóż darmowe konto

Jesteś już użytkownikiem? Zaloguj się

O nas

Serwis 100lat.pl to najbardziej popularny polski serwis z e-kartkami. Nasze kartki wyróżniają się estetyką i pomysłowością - a wymyślają je i tworzą najzdolniejsi polscy graficy.

Nasza najbardziej znana produkcja to kartka wielkanocna p.t.: "Nasz kurnik, nasze święta" :) Nie ograniczamy się jednak do kartek świątecznych i wymyślamy setki nowych okazji do wysłania wirtualnej pocztówki.

Uważamy, że e-kartki są świetnym sposobem, aby:

  • sprawić komuś przyjemność
  • pokazać, że pamiętamy, kochamy, lubimy
  • powiedzieć: dziękuję, proszę, przepraszam, gratuluję
  • zaprosić na kawę, miły wieczór, do kina lub na imprezę
  • a może nawet... poflirtować :)

Pragniemy sprawić, aby ludzie byli uprzejmi, uśmiechali się do siebie i pamiętali o sobie nawzajem nie tylko od święta! Chcemy dać naszym użytkownikom narzędzie, które sprawi, że codzienna komunikacja z bliskimi stanie się ciekawsza, bardziej barwna i po prostu serdeczna!

Działamy od grudnia 2004 roku. Obecnie mamy zarejestrowanych 335858 użytkowników, którzy na codzień wysyłają około tysiąca wirtualnych pocztówek. W okolicach świąt liczba ta wzrasta nawet do kilkudziesięciu tysięcy dziennie, co daje łącznie około miliona kartek rocznie.

W ofercie serwisu 100lat.pl znajdują się e-kartki płatne oraz darmowe. Oprócz kartek wirtualnych oferujemy kartki drukowane, czyli tradycyjne pocztówki, których wydruk i wysyłkę można zlecić na naszych stronach.

Ciekawą i przydatną funkcją jest darmowa Przypominajka, która pozwala prosto i szybko stworzyć listę przypomnień o urodzinach i imieninach znajomych. Z przypominajki korzysta ponad 60 tysięcy osób - codziennie wysyłamy kilka tysięcy maili z przypomnieniami!

Jeżeli masz pytania lub sugestie dotyczące 100lat.pl, napisz do nas na adres witaj@100lat.pl.

Kontakt


Serwis 100lat.pl

Administrator:
CYBER.PL SP. Z O.O.
Al. Solidarności 115/2
00-140 Warszawa
witaj@100lat.pl
© 2004 - 2017 Serwis 100lat.pl  pomoc / kontakt